zawieszenie od czego to w crx del sol??? zdjecia

Posty: 7   •   Strona 1 z 1
keeway69
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-08-26, 13:34

zawieszenie od czego to w crx del sol??? zdjecia

przez keeway69 » 2014-08-28, 19:56

Witam serdecznie. Jestem posiadaczem CRXa del sol od paru dni. Jest to moja pierwsza honda w zyciu. Mam problem otóż auto jest po swapie hamulcow z hondy civic aerodeck (niby) i zawieszenia ,ma piasty na 4x114,3 powiedzcie co z jakiego auta mam??? co ktos mogl przekladac przy tym swapie hamulcow? czy wachacze koncowki sa naprzemienne do crxa i civica? czy jest to cos innego?? i mam pytanie bo ogolnie nie mam stabilizatora z przodu? czy to normalne? prosze o pomoc bo jestem kompletnie zielony i nie wiem co od czego szukac, a auto troche dziwnie myszkuje po drodze i nie wiem co moze byc tego przyczyna na szarpakach niby wszystko okej ale zastanawia mnie ten brak stabilizatora od czego moge go dopasowac???

Up ze zdjeciami!!! prosze o pomoc czy mam zawieche od del sola czy od aerodecka tak jak piasty i tarcze??? co z reszta? wachaczami zwrotnicami ,koncowkami? oraz moje pytanie do czego montowany jest przedni stabilizator bo nie widze zadnych montazowych dziur do przykrecenia go z przodu??? mogl by ktos zapodac zdjecie bo nigdzie znalezc takowego nie moge jak to powinno wygladac. chce odbudowac autko ale jesli nie poukladam balaganu co od czego to odpuszczam bo juz mam dosc zgadywanek. z gory dzieki za pomoc!


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 2014-09-03, 18:23 przez keeway69, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Dymek
Forumowicz
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 2009-06-16, 20:58
Lokalizacja: Wrocław/Ostrowiec Św

przez Dymek » 2014-08-29, 07:50

Stabilizator najlepiej to wydaje mi się że od DelSola ;) Albo Civ 5 gen tez podejdzie, myszkuje bo masz pewnie sworznie do wymiany, a na szarpakach to guzik zobaczysz często. Co do swapu to w solce chyba tylko piasty się zmieniało razem z tarczami i zaciskami od MB, bo zwrotnice chyba zostają takie jakie były.
Obrazek

keeway69
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-08-26, 13:34

przez keeway69 » 2014-08-29, 16:32

tylko wydaje mi sie ze w tym przypadku ktos wymienil calosc bo wydaje mi sie ze przez to moze nie byc tego stabilizatora bo mogl nie pasowac za bardzo. ogolnie raczej sworznie ok bo w sumie auto myszkuje przy ostrym dodawaniu gazu wwtedy walka z kierownica sie zaczyna z lekka wiec moze to przez ten stabilizator. ogolnie mam problem bo w sumie na ten stabilizator nie ma nigdzie mocowan ani miejsca specjalnie z przod:/

Avatar użytkownika
pirul
Moderator
 
Posty: 5603
Dołączył(a): 2006-12-11, 10:01
Lokalizacja: Kraków

przez pirul » 2014-08-29, 19:55

Hehe. Nieważne z czego kto przekładał, w dawcy stabilizator z przodu musiał być :)

Jakie masz koła? Chodzi o parametry felg i opon, żebyś nie odpisał, że aluminiowe :) Jeśli masz jakieś aftermarketowe koła z odbiegającymi od serii parametrami, a głównie chodzi o szerokość i ET felgi to samochód będzie wariował w koleinach, ale to akurat normalna rzecz, natomiast jeśli na płaskiej, równej, nowej nawierzchni też Ci myszkuje to wtedy dopiero trzeba szukać w zawieszeniu. Staba zamontuj tak czy tak, powinien pasować z del sola chociaż szczerze mówiąc nigdy nie kombinowałem akurat z przednim stabilizatorem więc mogę być w błędzie.
del Sol Captiva Blue Baby 190KM/220Nm @ 0,55bar SOLD
ITR DC2 #2079 196KM/201Nm SOLD
CB600F HORNET '10 SOLD
cvc 8gen FK3 glasstop EXECUTIVE @ DESMOND REGAMASTER - 180KM/407Nm SOLD
w garażu MX-5 NA '90, XJ6N i Hornet 600 Cafe Ricer Project

keeway69
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-08-26, 13:34

przez keeway69 » 2014-08-29, 22:41

Kola oryginal vti 15 cali na 4x114,3. Ogolnie na prostej jest lepiej wiec to w sumir troche wina kol,ale sadze ze czuc ten brak stabilizatora tez w dosc duzym stopniu bo aut troche zjezdzilem. Wiec spoko zielony nie jestem. Bardziej w sprawie tego swapu hamulcow i zawieszenia co od czego ktos zmienil i co od czego spasuje.A kolejna sprawa to co dokladnie mogl ktos zmienic? Czy czesci od aerodecka pasuja na przemian do del sola typu amory ,wachacze? Bo nie wiem na prawde co od czego szukac czy to w tuningu czy chociazby eksploatacji

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

przez Vincent » 2014-08-30, 00:37

Może prościej zapytać poprzedniego właściciela, co wpadło do auta .

keeway69
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-08-26, 13:34

przez keeway69 » 2014-08-30, 09:06

no tak byloby najlepiej lecz mam auto od goscia ktory jej nie skladal.... a kolo jest dosc oporny na udzielanie prawdziwych informacji a do poprzedniego wlasciciela ktory go skladal niestety kontaktu nie mam, jestem dopiero w trakcie poszukiwan namiarow na niego

Posty: 7   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Teraz jest 2026-04-21, 05:53