Ja sobie kupiłem kilka tyg temu na allegro taka sonde:
http://allegro.pl/item951275474_sonda_l ... salna.html Błędu nie ma i spaliny juz tak wachą nie zalatują, koncowka wydechu nawet znaczaco mniej okopcona, wiem, bo zmienialem tez wydech przy okazji i mialem nowa czystą.
Dalem za nia ok 80zl z wysyłką.
Spojrz na stronie glownej masz manula i opis bledow jak je sprawdzic. Jesli caly czas po przekreceniu kluczyka w zaplon i na zapalonym mruga dioda na kompie raz w odstepach ok sekundy to blad sondy.
[ Dodano: 2010-04-06, 19:33 ] kukus, KOlega - autor tematu, napisal w ktoryms momencie ze mu mruga dioda na kompie, ale najpewniej bedzie jak sobie sprawdzi z godnie z manualem co to za blad.
Ok koledzy bład sady jest ale podobno sonda ma wpływ na kompa i sterowaniem praca da silnik do 4.5 tys. a numnie zdoły jedzie ok aproblem zaczyna sie od5 kiedy dohc powinno rozwijac skrzydła. Czy jest to prawda co syłyszałem?????