Mam problem, nie tak dawno zauważyłem olej na silniku (dołączone foto) i mam w związku z tym pytanie czy to znak że uszczelniacz wałka rozrządu jest do wymiany czy inna część? Jeśli to uszczelniacz to jakiej firmy polecacie a jakiej odradzacie. Czy przy wymianie uszelniacza bedzie trzeba coś jeszcze dokupić. A i może macie jakies wskazówki dotyczące usunięcia tej usterki ?
Już spox!! Temat już był kiedyś poruszony! Niezadziałała funkcja "szukaj" ponieważ pomyliłem pojęcia (uszczelniacz wałka rozrządu a miało być oring czujnika położenia pierwszego cylindra )
mialem to samo. wymieniłem oring i po sprawie. koszt to całe 35groszy. Roboty na 10 minut. Wykręcasz dwie śrubki, wywlekasz cały czjunik, przekladasz oring (stary na nowy) składasz i po problemie Miłej naprawy życzę
"I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
They reach the sky
And like my dreams they fade and die
Fortunes always hiding, I've looked every where
I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air!"