Strona 1 z 1

Prośba o VT

PostNapisane: 2007-02-02, 21:18
przez Junior
Czecho jak w temacie mógłbym prosić kogos kto sie natym zna i sie bawi tymi sprawami o vt mojego rexa :poklony: :poklony: :poklony: :poklony: :poklony:
jeśli ktoś sie podejmie to prosiłbym o zmiane felg na te niżej przyciemnienie szybek i jakieś bajery z kolorkami (mile widziane 2 kolorki :) ) i jakby sie jeszcze dało to naciągnięcie maski na światła :) wiem że potraficie czynić niezłe cuda :D z góry DZIENX :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :poklony: :poklony: :poklony:

PostNapisane: 2007-02-02, 21:46
przez heti
:ok: Prosze :ok: Fele na pełnym kozaku ale zapewne cena tez :( (Opony troche tnie :rotfl:) JQ - jest masta gangsta w te klocki 8)

PostNapisane: 2007-02-02, 22:23
przez Junior
Heti kurde wielkie DZIENX :poklony: :ok: :ok: :ok: :ok: :rotfl: teraz juz wiem że warto w nie zainwestować :D zasłużyłeś na "pomógł" bo ja sie z tym głowiłem i nieumiałem :( masz racje fele niezatanie za komplecik 16" wołają 399 funtów w angli bo w polsce sie jeszcze znimi niezetknołem :(

PostNapisane: 2007-02-02, 22:32
przez heti
Do tego zapodac jakąs sportową nawiercaną tarcze i mistrzostwo by było :szok: szkoda tylko ze to wszytsko kosztuje mase plnow :wrrr: ale czego sie nie robi z miłosci :rotfl: thx za pomogł :ok:

PostNapisane: 2007-02-02, 23:01
przez Junior
masz racje czego sie niezrobi dla ukochanej :D ;)

PostNapisane: 2007-02-03, 11:09
przez MarioSZCrX
pytanko mam
zaczynam zabawe z photoshopem no i jak przeklada sie fele to da sie jakos wielkosc odwzorowac?? zeby np byly 16??
tak troche namieszalem ale mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi sorry za ot

PostNapisane: 2007-02-03, 11:17
przez DŻEJKU
robisz na oko, powiekszasz lub zmniejszasz - nie ma tam opcji typu: ustaw rozmiar na 16cali ;)

PostNapisane: 2007-02-03, 12:58
przez Vein
tak jak Dżejku pisze, wszystko trzeba na oko. Jak już maszwyciete kółkoto wciskasz ctrl + T i działasz do woli(powiekszanie, zmniejszanie, obrkęcanie i inne fiku miku ) Pamiętaj tylko że jak chcesz powiększyć coś to przytrzymój SHIFT wtedy są odwzorowane proporcje :)

PostNapisane: 2007-02-03, 15:27
przez BiG BoSs
Obrazek
;)

PostNapisane: 2007-02-03, 15:33
przez Junior
dżyzys miazdżący efekt :szok: