Pytania dotyczące ed9
Najcześciej zadawane pytania.
SPRAWDZ NAJPIERW TUTAJ CZY NIE MA ODPOWIEDZI NA TWOJ TEMAT !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Skav
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2018-08-10, 14:23
Samochód: Brak

Pytania dotyczące ed9

przez Skav » 2018-08-10, 15:09

Witam,

Z góry dziękuję administracji za uratowanie strony, bez niej pewnie nie miałbym już okazji się zapytać o te rzeczy :D

Mam zamiar kupić crxa ed9. Planuje używać go jako Daily, raczej będę jeździł sam lub z 1 znajomym. Na auto planuje wydać do 10k. Nie zamierzam tego auta katować, ma one służyć raczej do spokojnego toczenia się po mieście i cieszeniem się jazda.

Więc przejdźmy do pytan:

-Mam ok 192cm wzrostu, osoba mojej wysokości zmieści się w takim samochodzie? Jeżeli tak to czy nie będę rąbal głowa w podsufitke na każdej dziurze?

-jak wyglądają sprawy czysto eksploatacyjne, chodzi mi tutaj o cenę i dostępność części typy zawieszenie, uszczelki, części silnikowe (panewki, uszczelka pod głowicą etc. Co jak co te auta za rok kończą 30 lat, watpie że będą one w idealnym stanie)

- Jak auto sprawdza się na dłuższe trasy? Nie jest jakoś strasznie męczące?

-Istnieje możliwość zamontowania klimy na własną rękę? Raz widzalem gdzieś cały zestaw klimatyzacji do ed9. I odrazu dobrze mi się wydaje że każdy egzemplarz posiada szyberdach?

-Na ci uważać przy zakupie? Gdzie są bardzo wrażliwe miejsca korozji oprócz tylnych nadkoli? I jak rozpoznać ex kjs-owke bo z tego co widzalem to trochę ich tam jeździło (ktoś nawet tutsj pisał co zrobić żeby ukryć że auto jeździło w kjsach)

- Jak wygląda sprawa serwisowania auta na własną rękę? Z tego co słyszałem od mojego ojca który jeździł nascie lat temu civickiem v to wymiana paska to tragedia w silnikach hondy

Więcej pytań chyba nie mam, z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-28, 19:07