Strona 1 z 1

Solka Końskie

PostNapisane: 2010-04-06, 15:51
przez johny5
Witam. Jestem nowy dlatego potrzebuje małej pomocy. Chciałbym kupić crxa i znalazłem ciekawą oferte: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12068460.
Co możecie powiedzieć na jej temat?Może ktoś zna ją? Możliwy byłby taki przebieg? Waszym zdaniem sądząc po zdjęciach nie była bita, malowana itp? Wielkie dzięki za wszelkie info.

PostNapisane: 2010-04-06, 16:07
przez Matti5d
Wyglada ze cala byla malowana, LPG, no i cena mowi wszystko.

PostNapisane: 2010-04-06, 18:46
przez Mr.Z
Gaz jeszcze zwykły na blosie chyba z tego co widze załozony na dolocie, wyglada na malowana, no i przebieg tez troche mały jak na auto z gazem ;]

PostNapisane: 2010-04-06, 20:33
przez burik
SOLKA Z GAZEM :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: juz bym jej nie brał

PostNapisane: 2010-04-08, 00:10
przez INO
1 :
napis na tylnej klapie:"STOP CIOTOM DROGOWYM" mówi wiele o właścicielu.
2 :
prawy przedni błotnik odbiega kolorem od drzwi ale od zderzaka już nie.
3 :
lewe drzwi dołem odstają od reszty budy przy przednim błotniku.
4 :
spasowanie prawych drzwi względem obu błotników (przód i tył)
5 :
gościu wypolerował koło kierownicy ale osłony poduszki już nie - ciekawe dlaczego ? Gałka pewnie nowa.....
6 :
tak jak Mr.Z napisał - przebieg zdecydowanie za mały jak na zagazowane auto z tego roku ( z resztą zależy kiedy ten gaz wsadzał )
cofnięcie licznika w DelSolu to żaden problem, nie potrzeba żadnych wymyślnych narzędzi.
Wystarczy wyciągnąć zegary (5 śrubek) i wyjąć drucik z zębatkami, później już tylko paluchami poprzekręcać trybiki z cyferkami i po kłopocie.
Jednak całej operacji nie da się ukryć przed kupującym o ile wie czego szukać :rotfl:
7 :
Honda CRX DelSol 1.6 i GAZ ?????? jak można truć V-TEC'a ??????

PostNapisane: 2010-04-08, 17:21
przez johny5
Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi, jednak odpuszcze sobie po waszych wypowiedziach kupno tym bardziej że mam spory kawał drogi żeby jechać chociaż oglądnąć go. Jeszcze raz wielkie dzieki. Naprawde można na was liczyć ;)