Strona 1 z 3

SZYBKA POMOC :) !!!!!

PostNapisane: 2008-04-26, 07:53
przez Fire
Jade oglądać tego Crxsa , za 2 h


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4994803


ale jak na to auto ma straszne mały przebieg, co myślicie ???? Jest to możliwe?????

PostNapisane: 2008-04-26, 07:57
przez Ali-En
Przebieg nie jest wazny w starszych autach, liczy sie stan. Rownie dobrze mogl kupic juz z kreconym licznikiem.

PostNapisane: 2008-04-26, 07:58
przez Fire
Ali-En, a da sie to jakos sprawdzić???
To na co mam patrzyć dokładnie jak go będę oglądać ??????

PostNapisane: 2008-04-26, 08:13
przez Ali-En
Fire napisał(a):Ali-En, a da sie to jakos sprawdzić???
To na co mam patrzyć dokładnie jak go będę oglądać ??????
Musisz zwrocic uwage na rzeczy ktorych sie nie da podkrecic, fotele, kierownica, galka zmiany biegow, pedaly. Ale wiele z tych elementow moze byc zmieniona. Generalnie powatpiewam ze przebieg autentyczny. Sugeruje spokojnie 200 tys bo to jest realne przy takim wieku auta. Najwazniejszy stan auta.
Najlepiej pojechac z kims kto ma rexa, jak kupujacy to zobaczy to nie bedzie sciemnial :)

PostNapisane: 2008-04-26, 08:14
przez h8r
Na wszystko... :) Jest jak kupić crx w poradach... Czy podłużnice proste z przodu, oryginalne spawy błotników, mocowania chłodnicy, czy w bagażniku pod wykładziną proste wszystko, nie spawane nie malowane. Czy równe szpary maska błotnik z obu stron. no i inne szpary w okół samochodu. Czy silnik pali jak jest zimny, jak jest ciepły, jak przegazujesz to z tyłu nie powinna dymić na niebiesko, nie powinny się pojawiać błędy. Silnik może się pocić miejscami, ale jak będziesz widzieć, że gdzieś cieknie to też nie za dobrze. Przebieg czasami można ocenić po wytarciu elementów, które się używa podczas jazdy, czyli kierownicy, pedałów, gałki zmiany biegów, ale te elementy mogły też być wymienione... Dobrze przejechać się po dołach wtedy słyszysz i czujesz czy auto jest sztywne i twarde, wszystko trzyma się kupy, czy wybite i coś tam klekocze. Zwróć uwagę też na stuki w zawieszeniu, czy nie zgrzyta przy zmianie biegów (też na wsteczny) i na wszystko inne... Wychodź z założenia, że ktoś Cie chce oszukać i szukaj dziury w całym. Auto po modyfikacjach, osoba chyba nie z forum, więc uważaj, możesz kupić samochód od jakiegoś oszołoma. :D

Edit: Po fotkach widać, że raczej nie dostała w przód (w każdym razie nie mocno), po środku wygląda lekko na 200tyś jak nie więcej, jak jest zdrowa to bym się tym nie przejmował. Postaraj się obadać czy nie ma kilogramów szpachli na niej. :) Ja bym wolał auto bez tuningu, ze śląskiego ta np: http://moto.allegro.pl/item350731331_ho ... bana_.html wydaje się warta zobaczenia.

PostNapisane: 2008-04-26, 08:28
przez Fire
No to ja już kolegę z CRxsem z łóżka sciagłam i jadymy oglądać :) czy warto czy nie

no no kolo zakręcony trochę jak do niego dzwoniłam ;]

;]
Wychodź z założenia, że ktoś Cie chce oszukać i szukaj dziury w całym. Auto po modyfikacjach, osoba chyba nie z forum, więc uważaj, możesz kupić samochód od jakiegoś oszołoma. :D



:ok:

PostNapisane: 2008-04-26, 08:49
przez tomz
Przejechałbym się z Tobą bo mam blisko. Niestety idę do pracy. Dostałem kiedyś info od pewnego znajomego żeby nie kupować CRX-ów w Bieruniu od pewnej osoby. Nie powiem CI dokładnie jak się nazywa ale gościu ściąga szroty z Niemiec za 200E i robi z nich "nówki". Miejmy nadzieje, że to nie on ;)

ps. Jak się spodoba to jedź na przegląd techniczny.

PostNapisane: 2008-04-26, 09:05
przez Fire
tomz, my jesteśmy umówieni na oglądanie o 11 bo też lecę do pracy na 14 :)


chłopaki oglądną, bo sama bym tam nie jechała :) bo bym nic nie zdziałała :rotfl:

PostNapisane: 2008-04-26, 09:35
przez TYPE-R
Grunt, żeby karoseria i wnętrze było ok, bo silnik w dzisiejszych czasach to małe pjąse.

PostNapisane: 2008-04-26, 09:51
przez Fletch
z tego co widze to siedzi tam D16Z5 ,widac sonde i filtr weglowy

PostNapisane: 2008-04-26, 10:06
przez tomz
Fire napisał(a):tomz, my jesteśmy umówieni na oglądanie o 11 bo też lecę do pracy na 14 :)


chłopaki oglądną, bo sama bym tam nie jechała :) bo bym nic nie zdziałała :rotfl:

Ja pracuję od teraz do 14 ;) . BTW. kto jedzie oglądać?

PostNapisane: 2008-04-26, 10:55
przez Arobb9
Bieruń...niedaleko...nie wiem czy czasem na Tychach jej nie widzialem.

PostNapisane: 2008-04-26, 12:13
przez Vajzel
Yyyy no i po ogledzinach reXika :P stan ok pare poprawek lakierniczych jest np przedni i tylni zderzak a tak to wyglada k jesce w pon na podnosnik i na glebsze ogledziny.
Co do silnika chodzi miodzio i co wazne nie puszcza dyma delikatnie na odcieciu pusci ale to jak prawie kazdy :P


Ale jest juz zarezerwowany i sprzedany :dupa:

:dupa:

PostNapisane: 2008-04-26, 12:46
przez tomz
gratuluję :)

PostNapisane: 2008-04-26, 12:54
przez Fire
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D