Del Sol '97
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 5   •   Strona 1 z 1
chudzina
Forumowicz
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2012-11-07, 18:25
Lokalizacja: Tarnów / małopolska

Del Sol '97

przez chudzina » 2015-03-11, 12:22

Czołem,

wystawiam moją solniczkę - może ktoś się skusi na zdrowy bolid na wiosnę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Samochód rocznik '97, kolor G82P (cypress green pearl) mam go 2,5 roku, w tym czasie zrobił ok 14 000 km, stan obecny ma się tak:
- zdrowa blacha
- zdrowa podłoga
- zrobione hamulce (regeneracja wszystkich tłoczków, tarcze i klocki ATE)
- bardzo zdrowy silnik d16y8 (brak poboru oleju, sprężanie 13barów równo na każdym cylindrze - mierzone tydzień temu), jeździ na 5w40 zmienianym tydzień temu właśnie
- lakier zadbany, myty ręcznie i woskowany
- uszczelki w dobrym stanie, nie cieknie
- akumulator Yuasa jeszcze na gwarancji
- wszystkie układy w samochodzie sprawne


Co pasuje zrobić (moim zdaniem):
- duże cukierki do wymiany (mam kupione OEMy, jeśli nie zdążę tego zrobić, to dodam w komplecie)
- rozważyłbym zmianę tłumika końcowego, obecny nie jest pordzewiały (cały układ wydechowy jest w stanie bardzo dobrym), ale chyba już wypalony i czasem wyda dziwny dźwięk

Wady:
- wgniotka na tylnej klapie - być może do wyciągnięcia, lakier nie jest uszkodzony

Ubezpieczenie i przegląd jakoś do połowy roku jeszcze aktualne.

Samochód jest dla mnie zabawką na słoneczne weekendy, nie pracuje, stoi w garażu, zimy nie widzi - od tego mam drugi samochód. W sumie to najfajniejsza zabawka jaką miałem, ale chwilami mam ochotę na coś innego, najlepiej na coś na dwóch kółkach, więc wystawiam.

Cena: 8500.

Kontakt: PW albo tel 502 095 478, samochód do oglądnięcia w Tarnowie (godzina drogi od Krakowa i Rzeszowa, dojazd autostradą A4).

chudzina
Forumowicz
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2012-11-07, 18:25
Lokalizacja: Tarnów / małopolska

Re: Del Sol '97

przez chudzina » 2015-03-29, 22:15

up! sezon właśnie się zaczyna :)

Obrazek

chudzina
Forumowicz
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2012-11-07, 18:25
Lokalizacja: Tarnów / małopolska

Re: Del Sol '97

przez chudzina » 2015-04-12, 09:45

sprzedana - proszę o zamknięcie.

przy okazji pozdrowienia na nabywcy - dzięki za profesjonalne podejście i frajdy z bezawaryjnej jazdy życzę :)

Avatar użytkownika
Kamil.M
Forumowicz
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2006-03-28, 18:25

Re: Del Sol '97

przez Kamil.M » 2015-04-16, 09:34

Dzięki wielkie i Piątka Bartek! "Chudzina"

Tak uczciwego człowieka przy kupnie auta jeszcze nie spotkałem! wszystko tak jak miało być i było uzgodnione przez tel. dodam tylko, ze auto było kupowane o 3 nad ranem.. Po wszelakich ogledzinach stwierdzilismy, ze w tak pedantycznym i zdrowym stanie Del Sola szukac juz ze swieca :szok:

Dzieki i pozdrawiam!
AAS X 2 - ED9 - EH6 - EJ2 - BB9 - DC2 - EP3 - EH6

chudzina
Forumowicz
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2012-11-07, 18:25
Lokalizacja: Tarnów / małopolska

Re: Del Sol '97

przez chudzina » 2015-07-05, 21:44

ta historia ma swój finał.

dzięki Kamilowi utrzymaliśmy kontakt, a sol została przez niego dopieszczona. ja natomiast zatęskniłem za jakimś małym wariatem do jazdy, bo po kupnie diesla poczułem się jak emeryt. rozważałem parę opcji, ale ostatecznie stwierdziłem, że to nie duże prędkości i przyspieszenia mnie interesują, a właśnie przyjemność z jazdy bez dachu. rozważałem kupno mx-5, rozważałem kupno del sol (nawet miałem jechać po jedną forumową motegi z kraka). napisałem do Kamila, czy nie chce sprzedać i od słowa do słowa odkupiłem sol. czemu odkupiłem swój samochód? bo znam jego stan i wiem, że tak zdrowego silnika i karoserii można szukać długo, nie wiem czy skutecznie. wkrótce wrzucę foto w nowym setupie.

dzięki Kolego za dopieszczenie bolida, dzięki za super kontakt.
do zobaczenia niedługo! :)

Posty: 5   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-04-16, 07:15