CRX ED,Projekt. Okazja.Nowy lakier!!!Cena!Ważne do ndz!PILNE
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 7   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Kodzak
Forumowicz
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2011-10-01, 09:11
Lokalizacja: Radziejowice/Źyr

CRX ED,Projekt. Okazja.Nowy lakier!!!Cena!Ważne do ndz!PILNE

przez Kodzak » 2014-12-15, 12:43

Dobra więc tak, bez owijania w bawełnę przechodzę do dłuższego rzetelnego opisu:

CRX, zakupiłem go z kolegą w tym roku, na przełomie czerwca/lipca. Mieliśmy konkretny plan na kultowe auto z klasycznym wyglądem+dobry silnik do tego. Niestety plan nie wypalił do tej pory ponieważ nie mamy na to kompletnie czasu :/
Auto dla kogoś kto chce przez zimę wydłubać jakąś lalkę, wydmuszkę bądź coś do latania po mieście czy też KJS-ach.


Honde kupiliśmy od mojego kolegi,który utopił w tym aucie parę ładnych pln-ów a następnie kupił w ferworze przypływu emocji i gotówki niebieskie EE od Mir@sa i ten projekt niestety ale poszedł w niepamięć.

CO do auta, od mniej więcej +/- 5/6lat nie pojawił się na drogach publicznych.
U poprzedniego właściciela przeszedł remont blacharki ok 4 lat temu, błotniki tył,progi, następnie auto zostało pomalowane w całości w czarną perłę-bardzo ładny kolor, auto wypadałoby wypolerować z racji tego iż stoi tyle czasu w garażu,pojawiły się rysy itp utd. oczywiście przez cały ten okres czy to u kolegi wcześniejszego czy u Mnie auto garażowane! (na foto widoczna też jest taśma bo auto było w lato przez ok4dni przykryte folią-remont dachu)
Z tyłu w zawiasie wszystkie gumy nowe OEM.
Silnik odpala, przydałoby się kilka regulacji wiadomo, czy jakieś wymiany pierdół np oleju.
Posiada wydech końcowy BLACKFLAME, nowy środkowy wydech, kol wydechowy OEM 4-2-1, jakiś zawias obniżony-niestety sam przód.

Ja ze swojej strony dokupiłem kilka gratów,które dokładam do auta, ale jeszcze paru rzeczy brakuje-niestety.
Na fotach nie ma dywanu, dokupiłem został już włożony, panel nawiewu jest ale pęknięty-standard, siedzisko tył jest, boczki tył są.

Auto sprzedawane jest na widocznych 16" alu kołach. 2opony jak nówki 2 takie ok 4mm.. Opony pilotsport2

Brakujące rzeczy:
-szyba przód
-fotele (kubełek niebieski był chwilowo przymierzony)
-Oparcie tył kanapy
-półka tył bagażnika,
-reperaturki zacisków na tył zakupić, zrobić hebel i odpowietrzyć (tarcze tył nowe)
-listwy boczne
-zapewne brakuje kilku innych pierdółek.

Wszystko dopiszę jak będę w garażu, staram się z każdym wolnym dniem coś złożyć ale cóż zbyt mało czasu niestety :cry: To jest główny powód sprzedaży!! :nieok:

Auto na zdjęciach, mam tylko takie, pstrykałem je ok 1miesiąc temu, teraz będę niebawem w garażu to pstryknę coś więcej bo aktualnie ma założone boczki drzwi, progi jak i nadkola wraz z tyłem dostały dodatkową warstwę baranka dla pewności.
Brak przeglądu, OC jest wykupywane co miesiąc.
Brak kluczyka-poprzedni właściciel szuka oczywiście-wiadomo odpalić odpali ale kierę zablokowałem i nie ruszam go z garażu.

Do auta dorzucam całą masę gratów z poprzedniego mojego REXA-mam też ogłoszenie w dziale sprzedam tam jest kilka moich gratów które dokładam, kilka jest nie moich ale podejrzewam że można byłoby je dokupić w niższych cenach do auta. Czyt tylna półkę czy coś.


JAk coś mi się jeszcze przypomni to na bank dopiszę! Info na dzień dzisiejszy przez PW! Jutro podam tel jak wrócę z zagranicy,oferta ważna do niedzieli ponieważ zależy nam dwóm można powiedzieć na czasie żeby załatwić to jeszcze przed świętami. Potem składamy wszystko do kupy i wystawiamy w innej cenie!

CENA,moim zdaniem śmieszna, bo to każdego interesuje jak wiadomo. My zapłaciliśmy 4200, dokupiliśmy kilka gratów a wystawiamy go za 3500 do neg i słuchamy każdej propozycji-wiadomo śpieszy nam się!
Auto wystawiam na tą chwilę tylko tutaj bo chciałbym żeby został wśród swoich!

Cena to prawie koszt samego remontu blacharskiego, poprzedni właściciel pochwalił się że za malowanie zapłacił 2800.

Transport, wiadomo odbiór lawetą, dysponuję też transportem po dogadaniu ceny-zależy od tego jak daleko, ale tylko po oględzinach osobistych auta!


FOTY jak wspominałem:
Przód-kierunki w zderzak są pomarańczowe, używane w innym rexie ale przebieg to ok +/- 1000km. Znaczek na maskę także się zapewne znajdzie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jutro wstawię więcej fotek dodatkowych!
Obrazek

Avatar użytkownika
Kodzak
Forumowicz
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2011-10-01, 09:11
Lokalizacja: Radziejowice/Źyr

Re: CRX ED,Projekt. Okazja.Nowy lakier!!!Cena!Ważne do ndz!P

przez Kodzak » 2014-12-15, 17:54

Obrazek

Foto od poprzedniego właściciela :)


Silnik oczywiście D16Z5.
Obrazek

Avatar użytkownika
Kodzak
Forumowicz
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2011-10-01, 09:11
Lokalizacja: Radziejowice/Źyr

Re: CRX ED,Projekt. Okazja.Nowy lakier!!!Cena!Ważne do ndz!P

przez Kodzak » 2014-12-21, 11:35

UP! Nie było mnie niestety w PL-brak kontaktu :/

Cena 3300 do neg! Zależy mi na czasie! DLatego też ofertę przedłużamy do końca roku ponieważ brak pracy=brak kasy :/

Foty dodam

Pzdr!
Obrazek

luki321
 
Posty: 0
Dołączył(a): 2014-12-21, 21:27
Samochód: Civic EG6

Re: CRX ED,Projekt. Okazja.Nowy lakier!!!Cena!Ważne do ndz!P

przez luki321 » 2014-12-21, 21:45

czekam na wiecej fotek :)

Avatar użytkownika
Kodzak
Forumowicz
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2011-10-01, 09:11
Lokalizacja: Radziejowice/Źyr

Re: CRX ED,Projekt. Okazja.Nowy lakier!!!Cena!Ważne do ndz!P

przez Kodzak » 2014-12-21, 23:17

Z racji wielu pytań, jutro rano bądź dziś w nocy będzie większa ilość fotek, transport do ugadania-nie zawsze mamy lawetę do dyspozycji, cena także do ustalenia w zależności od ilości km.

Numer 668-399-698.
Można dzwonić jutro od 10, gdy nie odbiorę proszę o smsa i oddzwonię :)
Z racji dużego zainteresowania odp. Cena za auto do ręki 3tyś pln, zdajemy sobie sprawę ile kosztuje CRX który jest w stanie dobrym czy też bardzo dobrym jak też wiemy że parę groszy trzeba w niego jeszcze włożyć.
Kto pierwszy ten lepszy. Swoją budę samą gołą z szybą przód i bocznymi tył sprzedałem za 2200pln (lata nią Andrzej M. który rozbił civa5 w macie na 1/4) więc myślę że tu jest okazja!

PS. W cenie oczywiście dorzucam trochę gratów śrubek śrubeczek itp...


Kilka osób pyta też czemu cena taka niska itp, prosta odp: Porwaliśmy się z motyką na słońce nie mając czasu, jesteśmy kierowcami! Jak Rex nie znajdzie chętnego na dalszą odbudowę zostanie poskładany zapewne przez nas na szybko i zajeżdżony po czym wyskoczy w tej samej cenie albo pójdzie na graty datego szukamy wybawcy który go od tego uratuje!

PS. NIe mamy dalej kluczyka więc odpalenie nie jest możliwe chyba że ktoś ma kluczyk swój-pasować powinien bo był odpalany ze śrubokręta dopóki nie zblokowało kiery. PS. DOrzucamy stacyjkę od 5gena bo ponoć pasuje..
Obrazek

Avatar użytkownika
Kodzak
Forumowicz
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2011-10-01, 09:11
Lokalizacja: Radziejowice/Źyr

Re: CRX ED,Projekt. Okazja.Nowy lakier!!!Cena!Ważne do ndz!P

przez Kodzak » 2014-12-22, 01:58

Wspomnianie foty:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




PZDR! :ok:
Obrazek

Avatar użytkownika
Kodzak
Forumowicz
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2011-10-01, 09:11
Lokalizacja: Radziejowice/Źyr

Re: CRX ED,Projekt. Okazja.Nowy lakier!!!Cena!Ważne do ndz!P

przez Kodzak » 2014-12-23, 13:03

SPRZEDANY> MOŻNA ZAMYKAĆ!!!
Obrazek

Posty: 7   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Teraz jest 2024-03-28, 17:22