B16A JDM z ITB ,Skrzynia s80 z szperą płytkową gripper
Chcesz sprzedac jakies graty do CRXa ???<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
aderro
Forumowicz
 
Posty: 282
Dołączył(a): 2009-08-11, 00:08
Lokalizacja: Gorzów WLKP

B16A JDM z ITB ,Skrzynia s80 z szperą płytkową gripper

przez aderro » 2016-09-28, 21:07

Witam


Do sprzedania swap do ed9 :
B16A JDM (nie a1 czy a2) z ITB i ręcznie spawanym kolektorem wydechowym by Empireracing. 197km 170 Nm - wykres z hamowni.
Sprzęgło Spiek nowe okładziny 100% sprzęgło jest albo go niema (wyrywa pląby z zębów , bardzo szybko skleja robione z zapasem do 350km.)
Lekki zamach fidanza
Druga głowica na wyjście powyżej 200km z obrobionymi gniazdami zaworów na 3 kąty.
Skrzynia z Integry s80 z fd4.7 wraz z szperą płytkową grippera po serwisie (wymiana płytek spięta na minnimalną wartość).
Komp. łapy empireracing wiązka (cała)
cena za całość 17 tysięcy pln -do negocjacji (kto pierwszy ten lepszy) - buda ed9 jako dotatek -ciągle płace oc.

Nie mam nic do ukrycia wszystkie inspekcjie mile widziane , na miejscu podnośnik(w pełni wyposażony warsztat).
Jedynym powodem sprzedaży jest syn TYMON dla którego poświęcam swój wolny czas i szkoda mi go na honde i rajdy.
Śmiało dzwońcie z propozycjami.(Silnik i skrzynia wyciągnięte po ostatnim rajdzie 2013r filmik go pro do wglądu silnik leży i marnuje się w ogrzewanej piwnicy u mnie w domku w aucie miałem robić klatkę i budę. Zdążyłem zrobić progi i obspawać karoserię)

Więcej info kom. 794296910
Więcej info wkrótce.
linki do mojego projektu.

http://www.civicklub.pl/forum/showth...jdowy+gorz%F3w

viewtopic....&hilit=rajdowy

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości

Teraz jest 2024-03-29, 15:01