Zna ktos te EE8?
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 2   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
orzech007
Forumowicz
 
Posty: 640
Dołączył(a): 2011-05-06, 23:17
Lokalizacja: Warmia Mazury
Samochód: CRX EE8

Zna ktos te EE8?

przez orzech007 » 2014-11-27, 14:52

Nie wiem czy był temat bo auto trochę stoi na olx a chciałbym się cos o nim dowiedzieć.Auto dla kolegi może ktoś ogladal i się pochwali.Z rozmowy wynika ze auto jak za ta kase nie jest zle
http://olx.pl/oferta/honda-crx-ee8-sprz ... 36b3368976
Części EE8/EE9

Avatar użytkownika
KubsonNH
Forumowicz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 2010-01-12, 14:08
Lokalizacja: Kraków
Samochód: EE8 & Rally ED9

Re: Zna ktos te EE8?

przez KubsonNH » 2014-11-29, 00:11

Najlepiej zadzwonić i pogadać z właścicielem :) Aczkolwiek ze zdjęć, wygląda dość zadbanie jak na ori egzeplarz bez wcześniejszej inwestycji 10k w lakier, malowanie komory, picowanie silnika w skarpetki Mugena itd. Fotele ładne, ale zapewne obszywane na nowo no i chyba dobrze bo pare zł w kieszeni , ori kierownica plus auto bez udziwnien to plus .Co do mechaniki trzeba ogladnac i przejechać się lub może się ktoś wypowie kto był i widział furacza :P . Jak blacha bardzo do roboty to może zejdzie trochę z ceny żeby ogarnąć całośc i polakierować :) Mi się osobiście podoba, ale cena...? 1.5 miecha temu wyrwałem EE8 za 8200zł po małej przygodzie pare lat temu i tylko lakiernik , który to ogarniał spierdzielił sprawe i pewnie autko pojdzie w całości do malowania, pozatym do wymiany sprawy eksploatacyjne a jednak prawie połowa ceny porównując z tym egzemplarzem .....

Posty: 2   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości