crx Wrocław
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 5   •   Strona 1 z 1
badger
Forumowicz
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2015-03-11, 02:22

crx Wrocław

przez badger » 2015-03-11, 02:35

http://allegro.pl/show_item.php?item=5160616481
Czy ktoś może zna to auto i mógłby coś o nim powiedzieć? Z góry dzięki!

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: crx Wrocław

przez Vincent » 2015-03-12, 00:50

Nie widujemy go na mieście . U nas każdy wie na jakim gwincie lata , jaki ma wydech i jaki dolot :-) Po takim opisie jaki zapodał , albo nie ma nic ciekawego , albo nie wie co ma . Wiesz jaka cena jest za gwint AP ? Ok 2k więc to połowa wartości CRX -a który jest w ogłoszeniu .

badger
Forumowicz
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2015-03-11, 02:22

Re: crx Wrocław

przez badger » 2015-03-12, 02:34

Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie myślałem, że auto jest nie znane. Przeglądałem zdjęcia na fb na crx club Wrocław i nigdzie go nie widziałem. Może jest we Wrocławiu od niedawna i zna go ktoś skądinąd.
Opis rzeczywiście bardzo enigmatyczny. Chyba zadzwonię, spróbuję się umówić i obejrzeć auto na żywo. Niestety jeszcze nie jestem znawcą w tym temacie. Dlatego fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś więcej o aucie z jakiegoś niezależnego źródła.
Ogólnie szukam crx-a w cenie do około 5000 i chciałbym, żeby nie trzeba w niego ładować już na starcie jakiegoś majątku. Wiem, że w tej cenie nie znajdzie się nie wiadomo czego, ale mam nadzieję :) Widziałem w necie kilka ofert, ale przeważnie daleko z Wrocławia, a jechać 500 km na oglądanie auta, którego może nie kupię, nie bardzo mi się uśmiecha. Dlatego gdy zobaczyłem auto z Wrocławia, zainteresowałem się, mimo, że wolałbym oryginalny wygląd.

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: crx Wrocław

przez Vincent » 2015-03-12, 11:31

Dopóki nie oglądnie się auta w realu , to nie wiele można powiedzieć. Jedż , oglądnij . Jak będzie Cię interesował wtedy wyciągniemy CRX-a na miasto i zobaczymy co to jest.

badger
Forumowicz
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2015-03-11, 02:22

Re: crx Wrocław

przez badger » 2015-03-28, 12:45

Ostatecznie tego nie oglądałem. Za dużo musiałbym zmieniać, żeby wyglądał tak, jakbym chciał. Przedwczoraj kupiłem inny egzemplarz. Parę rzeczy jest w nim do ogarnięcia, o innych pewnie nawet jeszcze nie wiem i chciałbym teraz go sprawdzić. Vincent, rozumiem, że Ty się zajmujesz takimi sprawami. Moglibyśmy się jakoś umówić na przegląd autka? Napisz na pw, jak się z Tobą kontaktować.

Posty: 5   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości