CRX Page - Civic Renaissance model X
Honda CRX

Styling - FOLIA_NA_FELGI??????

mlody - 2005-05-14, 20:00
Temat postu: FOLIA_NA_FELGI??????
Witam ostatnio widzialem zdjecie felgi oklejonej folia chromopodobna :mrgreen: czy slyszeliscie cos o takich foliach??? :?: jak sie sprawuja na felach???? i czy w wielkopolsce robi ktos cos takiego???? efekt za zdjeciu byl super :D
Malcolm Feth - 2005-05-14, 20:16

ciekawe jak szybko zejdzie
ja bym nie probowal nawet :D

mastacrx - 2005-05-14, 20:59

wydaje mi się, że to kolejny krótkotrwały wynalazek... 8) masz może fote tych felg :?:
Thomson - 2005-05-14, 22:29

kolejny geniealny wynalazek "hit tuningu" podobny do hitow z allegro. byly spinnero-kolpaki, siwecace wentyle, swiecace spryskiwacze, swiecace antenki, okleiny a'la chrom, drewno, alu itd. najgorsze jest to, ze te niby geniealne produkty staja sie coraz mniej uzyteczne i bezsensowne - po co komus okleina na felgi?? mam pomysl, zrobmy swiecace kierownice, montujmy turbo do wentylacji, zamiast klaksonow zakladajmy trabki w stylu retro no i w ogole wypadaloby zrobic z auta zrujnowane stylistycznie wesole miasteczko... padaka :cry: :oczy:
mastacrx - 2005-05-14, 22:43

no ale w końcu pozostaje zdrowy rozsądek, który ostrzega nas przed zakupem takich wynalazków, no ale niektórzy ulegają...ja nie polecam, wolałbym zbierać nawet kilka lat na fele chromowane niż kupować tą folię kilka razy w sezonie ;)
sarek - 2005-05-14, 23:41

mastacrx, zgadzam sie...ale chromy sa drogie, ale jesli sie komus podobaja...
a jesli juz to mozna posrednio to zalatwic - wypiaskowac i "wychromowac"
wiadomo ze efekt nie bedzie taki jak oryginalnie...ale chyba lepszy niz folia ;-)

mastacrx - 2005-05-15, 00:27

właśnie ale każdy ma swój gust itp itd... wg. mnie dobra polerka felg i prezentują się naprawde ślicznie (dobry pzykład fele szarika) ;)

[ Dodano: Sob Maj 14, 2005 11:29 pm ]
apropos bedą foty tej magicznej folii :?:

CRX_fan - 2005-05-15, 10:31

Folia chromo-podobna....następny cudowny wynalazem BUAHAHAHA.
GiKeR - 2005-05-15, 10:36

Oooo Jan Niezbędny :D muszę spróbować %-)
mastacrx - 2005-05-15, 13:01

buhahaha dobre :D powinieneś dodać: "Dostępna w Twoim sklepie spożywczym" :D
mlody - 2005-05-15, 15:44

http://www.vwzone.pl/inde...zytkownik&id=18 pod tym adresem znalazlem zdjecie tak zrobionej felgi :lol: pomysl z pojsciem do spozywczaka bardzo mi sie podoba :D :D :D :D :D
mastacrx - 2005-05-15, 16:52

VW Zone, no to wszystko jasne samochody dla ludu tak więc i folia dla ludu :lol:
fazer - 2005-05-15, 16:53

nie mow ze na tym Vw to jest ta folia, zle nie wyglada na tych fotach, chyba skocze do spozywczaka :P
lechu - 2005-05-15, 18:06

Dedmike - 2005-05-16, 09:26

witam...

najbardziej mnie denerwuje jak ktoś się wypowiada na temat, o którym nie ma zielonego pojęcia...otóż widziałem felgi oklejone takową folią...poprostu suuuper...gwarancja jest chyba 2 lub 5 lat na to wiec nie ma z tym problemu...folia nie schodzi...koszt oklejenia jednej felgi waha się w granicach 75-150 zł...jeśli kogoś nie stać na oryginalne chromy to ta metoda jest całkiem całkiem...dopiero z bardzo bliskiej odległości jak się przypatrzy to widać maleńkie łączenia...a z normalnej odległosci nikt nie pozna...wiec darujcie sobie dywagacje na tematy, o których nic nie wiecie...

pozdrawiam

Dedmike

CRX Rulesssss

kuli - 2005-05-16, 10:09

i tu popieram Dedmike,tez widzałem fele oklejone folią i efekt jest naprawde zajebisty.Ktoś kto nie wie ze to folia to sie nie kapnie,dopiero jak sie popatrzy z naprawde bliskiej odległości to zobaczy malutkie łączenia

POzdrawiam KULI

polkar - 2005-05-16, 13:18

No to ja też się dołączę, ode mnie z miasteczka gościu ma oklejone 18' fele w BMW 3 wygląda zajefajnie, co prawda niekoniecznie będzie pasować to na wszystjie fele i do wszystkich aut, ale nie jest to żaden kicz.
mastacrx - 2005-05-16, 13:40

nie wiedziałem, że to naprawde działa, tyeraz mi głupio :oops: ale sami wiecie, że pojawia się wiele wynalazków tak jak ktoś wcześniej napisał "hit tuningu" i brzmiało to śmiesznie....zwracam honor ;)
sarek - 2005-05-16, 14:35

przyznaje ze nie widzialem oklejonych felg....ale jesli juz mialbym sie zabierach za
"chromowanie" to chyba wybralbym jednak piaskowanie i polerke czy cos w tym stylu...
mam nadzieje ze nie skarcicie mnie za to ze nie przychylam sie do tej folii... :?:

Dedmike - 2005-05-16, 14:51

myśle ze zmieniłbyś zdanie widząc jak to jest wykonane i jak do złudzenia przypomina chrom...to raz...dwa jestem ciekaw czy widziałeś kiedyś polerowane felgi po roku lub dwóch urzytkowania?? bardzo kiepski widok ponieważ aluminium się utlenia...i robi się syf...dlatego wolę oklejanie...i jeszcze jedno...jest bezpieczniejsze dla felgi...

pozdrawiam

Dedmike

CRX Rulessss

Szołmen - 2005-05-16, 15:48

dedi masz rację ten temat tez mnie śmieszył ale zobaczywszy ten link i tego VW co ma oklejone fele to zdębiałem bo wiem gdzie to auto stoi bo bywam tam często i na początku myślałem że kolo pochromował dzisiaj specjalnie się przypatrzyłem i tych łączeń prawie nie widać i powiem tym co nie wierzą że to naprawde wygląda super tylko jak się ubrudzą to kapiasto wygląda wystarczy ścierą przelecieć i znowu błyszczy:) super sprawa i prezentuje sie naprawdę super
Thomson - 2005-05-16, 15:53

no coz kazdy popelnia bledy wiec i ja sie przyznam do swojego. tekst "folia na felgi" poprostu kojarzyl mi sie z hitami tuningu na allegro, no ale w rzeczywistosci tego nie widzialem. jak widac nie wszystko chrom co sie swieci...
sarek - 2005-05-16, 19:49

ja sie juz chyba przyznalem do czesciowego bledu ;-)
a moja niechec nie wynika z tego ze to folia czy polerka ale z tego ze nie podobaja mi sie
chromowane felgi...moze jestem jakis dziwny ale wole tradycyjne...
pzdr i nie robcie ognia na forum :P

Szołmen - 2005-05-17, 06:35

a powie mi ktoś gdzie to można kupic lub gdzie to zakładają?? i jak oni to licza?? za metr czy jak??
Dedmike - 2005-05-17, 07:16

witka...

liczą od felgi a nie za metr to raz...dwa nie wszystkie felgi można okleić...trzy robią to chyba w Rybniku lub w Żorach...przynajmniej jakieś 6 miesięcy temu robili...cztery firma nazywa się Amura czy jakoś tak...pięć numer telefonu: 502415328...

mam nadzieje ze nic nie pominąłem...

pozdrawiam

Dedmike

CRX Rulessss

s38 - 2005-05-18, 22:41

Kumpel cos takiego ma juz rok i powiem, ze jestem zadzwiony jak to sie trzyma :oczy: a wyglada super. Oczywiscie to nie jest to co chrom ale jak kogos nie stac na chrom to taka folia calkiem ladnie wyglada.
fazer - 2005-05-18, 22:47

a nie wiecie czy robia to gdzies w kujawsko-pomorskim
kejkej - 2005-05-20, 22:05

A jak ta folia reaguje na temperature (w sensie ostrych hamowan itp. kiedy felga sie dobrze nagrzeje) a no i jeszcze jedna sprawa czy mozna to pojechac jakims kwasem do felg wrazie zasyfienia shitem z klockow..?? Nie zebym sie czepial bo wyglada naprawde dobrze, ale gdybym wpadl na pomysl zafudnowania sobie takich kolek wolalbym wiedziec co to wytrzyma ;)
G@JOR - 2005-05-20, 23:49

bo faktycznie produkt folia na felgi brzmi śmiesznie
ale na żywo jeszcze nie widziałem
:)